Інформація про компанію

Енергопостачальна компанія «ЕНЕРА ЧЕРНІГІВ»

     ТОВ «ЕНЕРА ЧЕРНІГІВ» - українська енергопостачальна компанія. Товариство є постачальником електричної енергії для більше ніж 500 тисяч побутових споживачів Чернігівської області та близько 12 тисяч юридичних.

Наша мета

     Ми вбачаємо мету нашої компанії в реалізації таких завдань:

     - Бути надійним постачальником електричної енергії для споживачів України;

     - Надавати найбільш вигідні умови для споживачів;

     - Забезпечити нашим клієнтам зручність та доступність отримання послуг компанії;

Наші цінності

     Ми побудували міцні та надійні відносини з нашими клієнтами, які базуються на:

     - Чесності;

     - Партнерстві;

     - Доступності;

     - Комфорті;

     - Якості.

Чому варто обрати нас?

     1. Ми маємо досвід роботи в умовах нового ринку електричної енергії. Компанія зарекомендувала себе як надійний та добросовісний постачальник. За даними дослідження аналітичного центру DiXi Group, Товариство увійшло у 15-ку кращих постачальників України. А також, компанія входить до рейтингу постачальників з найнижчими цінами.

     2. Ми зібрали професійну команду, яка надає нашим споживачам всебічну технічну підтримку, супроводжуючи кожного клієнта під час укладення договору, формування графіків споживання електричної енергії, розрахунків.

     3. З метою покращення обслуговування, компанія вирішила надати споживачам та потенційним клієнтам можливість обрати єдиного постачальника, який надаватиме послуги не тільки з постачання електроенергії, а й природного газу. У 2020 році ТОВ «ЕНЕРА ЧЕРНІГІВ» пройшло всі необхідні процедури для старту роботи – отримало ліцензію, уклало всі необхідні договори для купівлі природного газу на ринку.

     4. Кожному клієнту ми готові надати найвигідніші умови співпраці. Нашими споживачами можуть бути будь-яка фізична особа, фізична особа - підприємець, або юридична особа, що купує електричну енергію або природний газ для власного споживання.

     Ми ставимось з розумінням до наших споживачів та працюємо індивідуально з кожним. Адже, задоволення їх потреб – наш пріоритетний напрямок.

Ви шукаєте комфортні умови співпраці, вигідні ціни та якісні послуги?

Запрошуємо до співпраці з ТОВ «ЕНЕРА ЧЕРНІГІВ»!


14013, м. Чернігів, просп. Перемоги, буд. 126Б


Установчі документи

Сплачуй легко

ЕНЕРГО
ПРЕМІЯ

Особистий кабінет