Інформація про компанію

Енергопостачальна компанія «ЕНЕРА ЧЕРНІГІВ»

     ТОВ «ЕНЕРА ЧЕРНІГІВ» - українська енергопостачальна компанія. Товариство є постачальником електричної енергії для більше ніж 500 тисяч побутових споживачів Чернігівської області та близько 12 тисяч юридичних.

Наша мета

     Ми вбачаємо мету нашої компанії в реалізації таких завдань:

     - Бути надійним постачальником електричної енергії для споживачів України;

     - Надавати найбільш вигідні умови для споживачів;

     - Забезпечити нашим клієнтам зручність та доступність отримання послуг компанії;

Наші цінності

     Ми побудували міцні та надійні відносини з нашими клієнтами, які базуються на:

     - Чесності;

     - Партнерстві;

     - Доступності;

     - Комфорті;

     - Якості.

Чому варто обрати нас?

     1. Ми маємо досвід роботи в умовах нового ринку електричної енергії. ТОВ «ЕНЕРА ЧЕРНІГІВ» працює на ринку більше двох років. За цей час компанія зарекомендувала себе як надійний та добросовісний постачальник. За даними дослідження аналітичного центру DiXi Group, Товариство увійшло у 15-ку кращих постачальників України. А також, компанія входить до рейтингу постачальників з найнижчими цінами.

     2. Ми зібрали професійну команду, яка надає нашим споживачам всебічну технічну підтримку, супроводжуючи кожного клієнта під час укладення договору, формування графіків споживання електричної енергії, розрахунків.

     3. З метою покращення обслуговування, компанія вирішила надати споживачам та потенційним клієнтам можливість обрати єдиного постачальника, який надаватиме послуги не тільки з постачання електроенергії, а й природного газу. У 2020 році ТОВ «ЕНЕРА ЧЕРНІГІВ» пройшло всі необхідні процедури для старту роботи – отримало ліцензію, уклало всі необхідні договори для купівлі природного газу на ринку.

     4. Кожному клієнту ми готові надати найвигідніші умови співпраці. Нашими споживачами можуть бути будь-яка фізична особа, фізична особа - підприємець, або юридична особа, що купує електричну енергію або природний газ для власного споживання.

     Ми ставимось з розумінням до наших споживачів та працюємо індивідуально з кожним. Адже, задоволення їх потреб – наш пріоритетний напрямок.

Ви шукаєте комфортні умови співпраці, вигідні ціни та якісні послуги?

Запрошуємо до співпраці з ТОВ «ЕНЕРА ЧЕРНІГІВ»!


14013, м. Чернігів, просп. Перемоги, буд. 126Б


Установчі документи

Особистий кабінет