Відео матеріали

🟢НОВИМ СЕРВІСОМ ВЖЕ КОРИСТУЮТЬСЯ БІЛЬШЕ 22 ТИСЯЧ КОРИСТУВАЧІВ

🖥Станом на 4 лютого в оновленому веб-сервісі «E-svitlо» зареєструвалися більше 22 тисяч споживачів, ще стільки ж відновили свої акаунти зі старої версії сервісу. Нині в новому «Особистому кабінеті» щодня проходять авторизацію від 100 до 1000 користувачів з різних районів Чернігівщини.

В сервісі можливо не лише перевірити стан особового рахунка, а й подати показники лічильника, отримати інформацію щодо споживання електричної енергії, проводити платежі та подати заяву про приєднання електроустановки онлайн, а також, мати можливість отримувати рахунок у електронному вигляді.

Для користувачів, які були зареєстровані в старому «Особистому кабінеті» доступна можливість відновлення старого акаунта.

✅Для цього треба:

1️⃣- скористатись функцією «Забули пароль?»

2️⃣– вказати адресу електронної пошти (крім «Mail.ru», «Яндекс»)

3️⃣– перейти за посиланням, яке автоматично прийде на електронну пошту

4️⃣– змінити пароль на 8-ми значний

5️⃣– увійти за допомогою електронної пошти та нового паролю

Вирішуйте питання, пов’язані з електроенергією, легко та швидко❗️💡

Test line

ЕКОНОМТЕ РАЗОМ З ТОВ «ЕНЕРА ЧЕРНІГІВ»

🔥Споживачі, які купують природний газ у ТОВ «ЕНЕРА ЧЕРНІГІВ» сплачують менше. У листопаді тариф на постачання газу складає 8,04 грн/м3 ( з ПДВ), а у грудні побутові споживачі купуватимуть газ за ціною 7,26 грн/м3 ( з ПДВ).

💼Тариф для юридичних споживачів у грудні - 5964, 00 грн з ПДВ за 1000 м3 за умови 100% передоплати. Ціна не включає вартість послуг, передбачених Кодексом ГТС.

✅ТОВ «ЕНЕРА ЧЕРНІГІВ» обирають споживачі, які хочуть отримувати послуги з постачання електроенергії та газу одночасно, адже це зручно та вигідно. ☝🏻

📑Щоб купувати газ у ТОВ «ЕНЕРА ЧЕРНІГІВ» побутовому споживачу достатньо заповнити заяву-приєднання і надати копії паспорту та ідентифікаційного коду. Зразок заяви завантажуйте за посиланням https://cn.enera.ua/contracts_gaz_pobut. Юридичним споживачам неохідно звернутись до найбижчого Центру обслуговування клієнтів.

📞🖥Детальнішу інформацію можна дізнатись за телефоном (0462) 654-699 або надіслати запит на електронн пошту o.ovchinnikova@cn.enera.ua.

👩🏼‍💻🧑🏼‍💻ТОВ «ЕНЕРА ЧЕРНІГІВ» має представництва у кожному районному центрі в області, де також можна дізнатись всю інформацію про зміну постачальника або подати документи для початку процедури переходу. Адреси представництв Ви можете знайти тут https://cn.enera.ua/subdivisions

☑️🔸Обирайте ТОВ «ЕНЕРА ЧЕРНІГІВ» як постачальника енергоносіїв для вашого дому та бізнесу!

Test line

Об’єкти КП «Чернігівводоканал» почали відключати від електропостачання

Станом на сьогоднішній день КП «Чернігівводоканал» заборгувало 5 091 087, 02 грн. Це сума з врахуванням боргу за вересень, а також оплата, яку мало б здійснити підприємство за спожиту у жовтні електричну енергію.
«Чернігівводоканал» мав погасити борги до 14 листопада, втім, цього не сталося. Відсьогодні почали відключати об’єкти підприємства від електроенергії.
Електропостачання буде відновлено після врегулювання питання, щодо оплати заборгованості КП «Чернігівводоканал».

Test line

Товариство «ЕНЕРА ЧЕРНІГІВ» розширює межі діяльності компанії

Чернівецька, Харківська, Сумська, Полтавська, Запорізька, Кіровоградська, Донецька та Дніпровська області. Це регіони, де товариство «ЕНЕРА ЧЕРНІГІВ» постачає електроенергію.

Компанія постійно розширює межі своєї діяльності. На сьогодні клієнтська база ТОВ «ЕНЕРА ЧЕРНІГІВ» налічує близько 12 тисяч юридичних споживачів, з них близько 800 споживачів за вільними цінами.

Відповідно до результатів моніторингу ліцензованої діяльності постачальників електричної енергії споживачу за 9 місяців 2019 року, що проводила НКРЕКП, ТОВ «ЕНЕРА ЧЕРНІГІВ» постачає електроенергію за вільними цінами за одним із найнижчих тарифів. Він складає 2,18 грн/кВт*год

Обирайте ТОВ «ЕНЕРА ЧЕРНІГІВ», адже ми маємо вигідні умови, розумні ціни та індивідуальний підхід до кожного споживача.

Детально про монетизацію

Як тепер жителі області будуть отримувати пільги?
Чому сума пільги більше не буде відображатись у квитанції за електроенергію?
Чому важливо розраховуватись в повній мірі за надані послуги?

В сюжеті телеканалу UA:Chernihiv.

Test line

Як укласти договір на постачання електроенергії швидко, а головне – вигідно?

Під час укладення договору на постачання електричної енергії у споживача виникають різні питання: з ким укласти договір, щоб отримувати якісні послуги; які обрати умови, щоб це було вигідно для підприємства та як зробити співпрацю з постачальником довготривалою?

Перед укладенням договору споживачу необхідно обрати між постачанням електроенергії за вільними цінами та постачанням за універсальною послугою. Відповідно до Закону «Про ринок електроенергії», до кінця 2020 року бюджетні організації та споживачі з договірною потужністю до 150 кВт без жодних обмежень можуть отримувати універсальні послуги.

Чому бюджетним організаціям вигідно обирати саме універсальну послугу? Дивіться у відео.

Test line

Як функціонуватиме ринок електроенегії після реформування?

З 1 липня мають запровадити нову модель ринку електроенергії. Що необхідно знати споживачу про основні зміни та як буде формуватись ціна? ТОВ "ЕНЕРА ЧЕРНІГІВ" підготувало відеороз'яснення.

Test line

Розбір рахунку за спожиту електроенергію

Які дані є в рахунку? Для чого їх вказують? Де знайти номер особового рахунку? Які суми, вказані в квитанції, необхідно сплачувати? Відповіді на ці запитання Ви можете знайти в короткій відеоінструкції.

Test line

«Полудень на Чернігівській хвилі» : Суми у платіжках чернігівців за електроенергію

Директор ТОВ «ЕНЕРА ЧЕРНІГІВ» Роман Гамениця в ефірі Українського радії «Чернігівська хвиля».

Як працює Центр обслуговування клієнтівТОВ "ЕНЕРА ЧЕРНІГІВ" у Ніжині?

Сучасний центр обслуговування клієнтів товариства «Енера Чернігів» відкрили у Ніжині. Відтепер тут будуть обслуговувати 47 тисяч побутових споживачів та 1200 юридичних.